Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Mercedes-Benz 220

€1,250
6 foto
Mosha: 22 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E verdhë

Shitet benx 220 viti 2001 taksa per 1 vit te pagume siguracjon dhe kualidim nuk ka gjenje te mir pun automat tronik plus minus 1250 i diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Janar 2023
Support Ukraine