Shto te të preferuarat

2008' Mazda 3

€3,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Mazda 3 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 60000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Shes Mazda 3. 2.0 benzin viti 2008
I servisuar komplet
Goma te veres pothuaj se te reja hankok
Goma te dimrit pothuaj se te reja fulda
Kilometra te sakta 67 mij km (42 mij mille)
Ne gjendje perfekte motorike poashtu dhe amortizimi
Vetura gjindet ne Prishtine por mundemi te e sjellim edhe ne Prizren
Posedon motor euro4 qe do te thot doganohet me ligjin e ri ne Shqiperi
WhatsApp Viber +383 49 610 650

Shiteni Makinën Tuaj