2018' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #5
5 foto

2018' Land Rover Range Rover Sport

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€57,000
Publikuar 22 Maj 2024ID: 9kvI0y

Information from the owner

Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2018' Land Rover Range Rover Sport

Range rover Sport
Viti 2018
Motorri 3.0 nafte
Km: 100 000
Motorri 3.0 Nafte 1 Turbo
Full panorama
Sedilje elektrike me ngrohje ftohje Para-Mbrapa
Timon Elektrik Multifuksional me Ngrohje
Line Assist(Vibron Timoni kur shekelet vija ndarese)
Kamera Parkimi
Start Stop
Fener Inteligjent
BlidSpot
Bagazhi hapet me buton plus levizjen e kembes
Butona ne pasqyre per hapje
Frenon para mbrapa dhe ne rast aksidenti njofton
Navi i Madh Multifuksional
Clima Tronic Bi-Zonale
All Terrain Controller
Me Jastiqe Ajri qe ulen kur hapen dyert dhe shkallet gjithashtu hapen e mbyllen
Paqyra Elektrike AntiVerbim

Support Ukraine