2018' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #5
5 photos

2018' Land Rover Range Rover Sport

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€57,000
Published 22 May 2024ID: 9kvI0y

Information from the owner

Age: 6 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2018' Land Rover Range Rover Sport

Range rover Sport
Viti 2018
Motorri 3.0 nafte
Km: 100 000
Motorri 3.0 Nafte 1 Turbo
Full panorama
Sedilje elektrike me ngrohje ftohje Para-Mbrapa
Timon Elektrik Multifuksional me Ngrohje
Line Assist(Vibron Timoni kur shekelet vija ndarese)
Kamera Parkimi
Start Stop
Fener Inteligjent
BlidSpot
Bagazhi hapet me buton plus levizjen e kembes
Butona ne pasqyre per hapje
Frenon para mbrapa dhe ne rast aksidenti njofton
Navi i Madh Multifuksional
Clima Tronic Bi-Zonale
All Terrain Controller
Me Jastiqe Ajri qe ulen kur hapen dyert dhe shkallet gjithashtu hapen e mbyllen
Paqyra Elektrike AntiVerbim

Support Ukraine