Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Land Rover Range Rover Sport

€10,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet range rover sport, motorr 3.6 nafte, shume i paster dhe i mbajtur, 215 mij km origjnial, ka gjendje perfekte motorrike, xhenerike, tapiceri e zeze, tavani kamosh origjinal fabrike, xhama te zinj komplet me leje, targe e perzgjedhur, full opsion, Kontakt vetem telefonata serioze flm.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Maj 2022
Support Ukraine