Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Land Rover Range Rover Sport

€10,500
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet range rover sport, motorr 3.6 nafte, shume i paster dhe i mbajtur, 215 mij km origjnial, ka gjendje perfekte motorrike, xhenerike, tapiceri e zeze, tavani kamosh origjinal fabrike, xhama te zinj komplet me leje, targe e perzgjedhur, full opsion, Kontakt vetem telefonata serioze flm.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 30 May 2022
Support Ukraine