Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Land Rover Range Rover

€13,800
2010' Land Rover Range Rover photo #1
2010' Land Rover Range Rover photo #2
2010' Land Rover Range Rover photo #3
2010' Land Rover Range Rover photo #4
2010' Land Rover Range Rover photo #5
2010' Land Rover Range Rover photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Range Rover Vogue V8 3.6
Forca mottorrike 》 3.6
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2010
Cmimi 》13.800€

Pershkrimi 》Range Rover Vouge Tdv8 3.6. Makina eshte e targuar me letra te paguara dhe sherbime te bera gjendia 10/10. Kambio automatike, sensor parkimi dhe kamera, ,fener me pika, navi, bagazhier aux Tv, klima 4 zona, ngrofje ftofje sediljesh, sedilje elektrike me memorie , timon me levizje lektrike, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, timon me ngrohje, pasqyra me palosje, boxho xhami etj…

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 23 Maj 2023
Support Ukraine