Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Land Rover Range Rover

€13,800
2010' Land Rover Range Rover photo #1
2010' Land Rover Range Rover photo #2
2010' Land Rover Range Rover photo #3
2010' Land Rover Range Rover photo #4
2010' Land Rover Range Rover photo #5
2010' Land Rover Range Rover photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Range Rover Vogue V8 3.6
Forca mottorrike 》 3.6
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2010
Cmimi 》13.800€

Pershkrimi 》Range Rover Vouge Tdv8 3.6. Makina eshte e targuar me letra te paguara dhe sherbime te bera gjendia 10/10. Kambio automatike, sensor parkimi dhe kamera, ,fener me pika, navi, bagazhier aux Tv, klima 4 zona, ngrofje ftofje sediljesh, sedilje elektrike me memorie , timon me levizje lektrike, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, timon me ngrohje, pasqyra me palosje, boxho xhami etj…

Support Ukraine