Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Land Rover Freelander

€6,700
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Land Rover Freelander. 2.2 Naft Kamje Manuale 6+1 Marsha.Start Stop.Panoramike.Navi Madhe.klima Tronik.Sendile Me Ngrofje.Xhama te Zinje Tapiceri Gjyse Lekure gjyse Rrobe Pasqyra me Palosje.Komanda ne Timon.pilot Automatik.4X4.Sensore Parkimi para Mbrapa.Drita Xeno.Fener Me larje.Sensore Shiu.Drita Automatike.Me Ganxhe Mbrojtse.me Goma te Reja.me te gjitha sherbimet e Bera.Sendile me Levizje. Nuk ka nevoje per asgje.shum e paster nga jashte.dhe nga Brenda.Cmimi pak i Diskutushem per me shum tel

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 8 Gusht 2022
Support Ukraine