Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Land Rover Freelander

€6,700
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Land Rover Freelander. 2.2 Naft Kamje Manuale 6+1 Marsha.Start Stop.Panoramike.Navi Madhe.klima Tronik.Sendile Me Ngrofje.Xhama te Zinje Tapiceri Gjyse Lekure gjyse Rrobe Pasqyra me Palosje.Komanda ne Timon.pilot Automatik.4X4.Sensore Parkimi para Mbrapa.Drita Xeno.Fener Me larje.Sensore Shiu.Drita Automatike.Me Ganxhe Mbrojtse.me Goma te Reja.me te gjitha sherbimet e Bera.Sendile me Levizje. Nuk ka nevoje per asgje.shum e paster nga jashte.dhe nga Brenda.Cmimi pak i Diskutushem per me shum tel

  • 068Show phone
  • Durres
  • 8 August 2022
Support Ukraine