Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Land Rover Freelander

€6,000
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet freelander 2. Viti 2007.Motorr 2.2 nafte 4x4.Kambio manuale 6 +1 marshe. Sallon lekure dhe shume e paster. Sensor parkimi para dhe pas,sensor drrite,fenere me larje. Cdo sherbim i bere n kohe.Makina ska nevoje per asgje. Mund ta kontrrolloni ku t deshironi.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Gusht 2022
Support Ukraine