Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Land Rover Freelander

€6,000
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet freelander 2. Viti 2007.Motorr 2.2 nafte 4x4.Kambio manuale 6 +1 marshe. Sallon lekure dhe shume e paster. Sensor parkimi para dhe pas,sensor drrite,fenere me larje. Cdo sherbim i bere n kohe.Makina ska nevoje per asgje. Mund ta kontrrolloni ku t deshironi.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 4 August 2022
Support Ukraine