2007' Lancia Ypsilon photo #1
2007' Lancia Ypsilon photo #2
2007' Lancia Ypsilon photo #3
2007' Lancia Ypsilon photo #4
2007' Lancia Ypsilon photo #5
2007' Lancia Ypsilon photo #6
6 foto

2007' Lancia Ypsilon

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,200Disk.
Publikuar 15 Shkurt 2024
Përditësuar 27 Maj 2024
ID: DC72FR
  • Auto Sidrit
  • Kavajë
  • 067Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Makine me një derë - 3 dyer, 5 vende
Mosha: 17 vjet
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Argjendi

Komente të shitësit rreth 2007' Lancia Ypsilon

shitet: Lancia Ypsilon 1.3 benzine viti 2007 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale xhama elektrik cd player kondicioner me klime goma 100% te reja makina behet 100% me gaz etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : 2200 euro i disk
tel :0677410380

Support Ukraine