Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Lancia Ypsilon

Negotiable
2007' Lancia Ypsilon photo #1
2007' Lancia Ypsilon photo #2
2007' Lancia Ypsilon photo #3
2007' Lancia Ypsilon photo #4
2007' Lancia Ypsilon photo #5
2007' Lancia Ypsilon photo #6
6 photos
Body: Coupe - 3 doors, 5 places
Age: 17 years
Fuel: Petrol
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: Silver

shitet: Lancia Ypsilon 1.3 benzine viti 2007 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale xhama elektrik cd player kondicioner me klime goma 100% te reja makina behet 100% me gaz etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : i disk
tel :0677410380

  • 067Show phone
  • Auto Sidrit
  • Kavaje
  • 15 February 2024
Support Ukraine