Gjeni Makinat 

Lancia

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Lancia Ypsilon

  €2,400

  2005' Lancia Ypsilon

  16 Korrik 2019, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  LANCIA Y . MOTORI 1.3 NAFTE. VITI 2005. E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR. GATI PER TARGA. MUNDSI FINANCIMI ME KESTE MUJORE. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Lancia Beta

  €1,700

  2000' Lancia Beta

  11 Qershor 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Lancia viti 2000 1.9 naft letrat deri ne mars 2020 gomat 80% te reja makina esht e gatcme per xhdo lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Lancia Phedra

  €2,000

  2004' Lancia Phedra

  18 Prill 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 174000 km  Mekanike  Blu metalik 

  6+1 sedilje Me dokumenta te rregullta. Pa asnje gjobe. E paperplasur ABS Klima Xhama elektrik Pasqyra elektrike Sensor Parkimi Alarm Disqe alumini Komjuter bordi 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Lancia Phedra

  €2,700

  2004' Lancia Phedra

  24 Prill 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 174000 km  Mekanike  Blu 

  6+1 sedilje\\\\r\\\\nMe dokumenta te rregullta. Pa asnje gjobe. E paperplasur\\\\r\\\\n 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Lancia Ypsilon

  €1,100

  1997' Lancia Ypsilon

  I skaduar12 Mars 2019, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 215000 km  Mekanike  Gri 

  Te gjitha sherbimet e sapo bera 4 amortizatoret e rinj 3 goma shumnpak te perdorura vaj filtra gomina te sapo bera ME KABRATOR.Dokumentat deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Lancia Ypsilon

  €2,600

  2007' Lancia Ypsilon

  I skaduar5 Mars 2019, Durrës

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Lancia Ypsilon 1.2 benzin viti 2007 Kamio manuale ne gjendje shum te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Lancia Ypsilon

  €3,000

  2004' Lancia Ypsilon

  I skaduar30 Nëntor 2018, Tiranë

  Benzinë + LPG 140000 km  Mekanike  Gri metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Lancia Lybra

  €1,500

  2001' Lancia Lybra

  I skaduar10 Nëntor 2018, Lushnjë

  2000 cc, Benzinë 276000 km  Mekanike  Gri 

  Lancia Lybra viti 2002 gri e erret metalixato, motorri 2000cc 5 pistona 150cv ne gjendje te shkelqyer, benzine-gaz (impianti i gazit i bere ne Itali), ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Lancia Lybra

  €1,200

  2001' Lancia Lybra

  I skaduar13 Tetor 2018, Fier

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Makina ka difekt te injaktoret dhe duhen pastruar.dekumendat Jan te paguar deri ne prill.sherbimet e tjera Jan Ber te gjitha.goma te rea 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Lancia Ypsilon

  €800

  2000' Lancia Ypsilon

  I skaduar22 Gusht 2018, Tiranë

  8000 cc, Benzinë 281546646 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte negjendje te mir me letra i mbarojn ne tetor 2018 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj