Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2004' Lancia Ypsilon

€2,200
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E verdhë

Shitet Lancia Ypsilon 2200euro e vitit 2004, 1.2 benzine-gas 8valvola super ekonomike, gazi i shenuar ne lejen e qarkullimit, ekran 7inç me prekje, kondicioner, xhama elektrik, timon elektrik me buton city, kambio manuale, 235000km te gjitha sherbimet e bera ne kohe, vaj filtra dhe filtrat e gasit te sapo nderruara, taksat, siguracion, kolaudim te paguara deri ne gusht te 2022, makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe impianti i gasit ne gjendje shume te mire, mund ta kontrolloni ku te doni te mekaniku juaj, shitet se kam makine tjeter.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Maj 2022