Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Lancia Ypsilon

€2,200
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Yellow

Shitet Lancia Ypsilon 2200euro e vitit 2004, 1.2 benzine-gas 8valvola super ekonomike, gazi i shenuar ne lejen e qarkullimit, ekran 7inç me prekje, kondicioner, xhama elektrik, timon elektrik me buton city, kambio manuale, 235000km te gjitha sherbimet e bera ne kohe, vaj filtra dhe filtrat e gasit te sapo nderruara, taksat, siguracion, kolaudim te paguara deri ne gusht te 2022, makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe impianti i gasit ne gjendje shume te mire, mund ta kontrolloni ku te doni te mekaniku juaj, shitet se kam makine tjeter.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 May 2022