Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Lancia Musa

€3,400
3 foto
I skaduar
10 muaj, 2 javë më parë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Km 218000, Benzin/Gaz shumë ekonomike, Goma të reja dhe me Konvergjenc të bëra njëkohesisht. Në 212500 km shërbimet e bëra komplet, Vaj, Filtër Vaji, Filtër Ajëri, Ripi i trazmisionit, Pompë uji, Amoertizatorët. Filtri i Gazit është ndëruar tani afër tek Nardi në Fier.

Support Ukraine