2013' Lancia Delta photo #1
2013' Lancia Delta photo #2
2013' Lancia Delta photo #3
2013' Lancia Delta photo #4
2013' Lancia Delta photo #5
2013' Lancia Delta photo #6
6 foto

2013' Lancia Delta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,690
Publikuar 19 Maj 2024ID: MElh76
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Lancia Delta

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE
CMIMI: 5.690€ I DISKUTUSHEM

PANORAMA FULL XHAM
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
1.4 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
IMPIANTI GAZIT (BRC) ITALIAN ME GARANCI
VITI PRODHIMIT 2013
250.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO MANUALE
XHAMA TE ZINJ
PASQYRA TE BRENDSHME ANTIVERBUESE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
KOMPJUTER BORDI
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA ME POROSI SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

Support Ukraine