2013' Lancia Delta photo #1
2013' Lancia Delta photo #2
2013' Lancia Delta photo #3
2013' Lancia Delta photo #4
2013' Lancia Delta photo #5
2013' Lancia Delta photo #6
6 photos

2013' Lancia Delta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,690
Published 19 May 2024ID: MElh76

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' Lancia Delta

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE
CMIMI: 5.690€ I DISKUTUSHEM

PANORAMA FULL XHAM
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
1.4 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
IMPIANTI GAZIT (BRC) ITALIAN ME GARANCI
VITI PRODHIMIT 2013
250.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO MANUALE
XHAMA TE ZINJ
PASQYRA TE BRENDSHME ANTIVERBUESE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
KOMPJUTER BORDI
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA ME POROSI SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

Support Ukraine