Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2014' Kia Optima

€10,700
6 foto
Kilometrazhi: 5000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet per arsye emigrimi,esht full opsion,ne super gjendje,si e re,hapet dhe mbyllet me shenj gishti,po ashtu dhe ndizet me gisht dhe fiket,me celes ne xhep, sensor parkimi dhe kamer,,te gjitha serviset ke bera me liber,motorr me zinxhir,filter gazi i nderruar 81mij kilometra,goma dhe ferrota kandele te rjea,te nderruara ne shkurt letrat per 1 vit,kolaudim per 2 vjet,nga 11500 ne 10700 EUR.
jo nderrim

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 15 Qershor 2022
Support Ukraine