Gjeni Makinat 

Kia

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Kia Picanto

  €2,800

  2007' Kia Picanto

  16 Korrik 2019, Pogradec

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Pogradec KIA PICANTO 2007. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORIKE DHE XHENERIKE. 1.2 - nafte SHUME EKONOMIKE. Gomat te reja, disqe alumini MAKINA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Kia Tjetër

  €7,000

  2017' Kia Tjetër

  2 Korrik 2019, Tiranë

  1400 cc, Naftë 65000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte e 2014 me 66,000 km. I ka te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, dokumentat, taksat dhe siguracionionet te sapo paguara. Gomat 17" ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Kia Sportage

  €4,600

  2006' Kia Sportage

  27 Maj 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 235000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Kia Sportage Viti 2006 Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike Eshte perdorur vetem nga nje person 

  Shto te të preferuarat

 • 2019' Kia Tjetër

  €4,499

  2019' Kia Tjetër

  22 Maj 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 117000 km  Mekanike  E zezë 

  Kapaciteti i motorit eshte 1.6, benzine.\r\nEshte blere ne gjermani, ne Korrik 2016, me 103.000 Km. Tashme ka 117.000 Km.\r\nXhamat e pasem jane te erret. Tavanin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Kia Picanto

  €7,600

  2016' Kia Picanto

  21 Maj 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 35000 km  Automatike  E bardhë 

  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Nga fabrika, Siguri Maksimale) 2016 SUPER EKONOMIK, 250 LEK GAZ PER 100km (Me prove) Kamio Automatike 85 Kuaj Fuqi 40.000 kilometra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Carens

  €2,500

  2005' Kia Carens

  12 Maj 2019, Lezhë

  Naftë 250000 km  Automatike  

  Kia Carens 2.0 nafte Ne gjendje shum te mir Me Letra deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Kia Sportage

  €4,700

  2006' Kia Sportage

  4 Maj 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 235000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Eshte perdorur vetem nga nje person Ka dokumenta deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Cerato

  €2,600

  2005' Kia Cerato

  29 Prill 2019, Durrës

  4000 cc, Benzinë 280000 km  Automatike  Gri 

  Motorr 2.0 benzine + gaz Viti 2005 Kambio automatike, sensor parkingu, kondicion automatik(klima). Ne gjendje shume te mirë. Me targa shqiptare deri ne prill 2019. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Kia Sorento

  €6,000

  2008' Kia Sorento

  26 Prill 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 120000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte NE gjendje shume te mire,gati per cdo prove.dokumenta te vlefshme deri Mars 2020.goma continental 1 vit perdorura SI dhe te gjitha sherbimet e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Sportage

  €5,200

  2005' Kia Sportage

  I skaduar16 Prill 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 235000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike. Eshte perdorur nga nje person 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj