Gjeni Makinat 

Kia

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2019' Kia Tjetër

  €4,499

  2019' Kia Tjetër

  22 Maj 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 117000 km  Mekanike  E zezë 

  Kapaciteti i motorit eshte 1.6, benzine.\r\nEshte blere ne gjermani, ne Korrik 2016, me 103.000 Km. Tashme ka 117.000 Km.\r\nXhamat e pasem jane te erret. Tavanin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Kia Picanto

  €7,600

  2016' Kia Picanto

  21 Maj 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 35000 km  Automatike  E bardhë 

  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Nga fabrika, Siguri Maksimale) 2016 SUPER EKONOMIK, 250 LEK GAZ PER 100km (Me prove) Kamio Automatike 85 Kuaj Fuqi 40.000 kilometra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Carens

  €2,500

  2005' Kia Carens

  12 Maj 2019, Lezhë

  Naftë 250000 km  Automatike  

  Kia Carens 2.0 nafte Ne gjendje shum te mir Me Letra deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Kia Sportage

  €4,700

  2006' Kia Sportage

  4 Maj 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 235000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Eshte perdorur vetem nga nje person Ka dokumenta deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Cerato

  €2,600

  2005' Kia Cerato

  29 Prill 2019, Durrës

  4000 cc, Benzinë 280000 km  Automatike  Gri 

  Motorr 2.0 benzine + gaz Viti 2005 Kambio automatike, sensor parkingu, kondicion automatik(klima). Ne gjendje shume te mirë. Me targa shqiptare deri ne prill 2019. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Kia Sorento

  €6,000

  2008' Kia Sorento

  26 Prill 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 120000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte NE gjendje shume te mire,gati per cdo prove.dokumenta te vlefshme deri Mars 2020.goma continental 1 vit perdorura SI dhe te gjitha sherbimet e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Sportage

  €5,200

  2005' Kia Sportage

  16 Prill 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 235000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike. Eshte perdorur nga nje person 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Kia Rio

  €3,500

  2007' Kia Rio

  15 Mars 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 95000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Kia Rio. Motorri-1.5 Crdi Kambio-Manuale Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2007. Shume ekonomike. Blere ne koncesionar me 0 km. Aktualisht ka 95 000 km. Makina eshte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Kia

  €5,900

  2009' Kia

  4 Mars 2019, Shkodër

  1600 cc, Benzinë 174000 km  Automatike  

  Makine e sapo ardhur nga Belgjika.\\r\\nNe gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.\\r\\nMe gjitha sherbimet e bera dhe dogane te paguar.\\r\\nGoma dimri, pilot automatik, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Kia Venga

  €5,300

  2010' Kia Venga

  I skaduar2 Shkurt 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  KIA VENGA e sapo ardhur me dogan te Paguar VITI 2010 kamje manuale me 195000 Kilometra origjinale motorr 1.4 nafte makina esht full 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj