Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Kia Optima

€10,700
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 5000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet per arsye emigrimi,esht full opsion,ne super gjendje,si e re,hapet dhe mbyllet me shenj gishti,po ashtu dhe ndizet me gisht dhe fiket,me celes ne xhep, sensor parkimi dhe kamer,,te gjitha serviset ke bera me liber,motorr me zinxhir,filter gazi i nderruar 81mij kilometra,goma dhe ferrota kandele te rjea,te nderruara ne shkurt letrat per 1 vit,kolaudim per 2 vjet,nga 11500 ne 10700 EUR.
jo nderrim

Support Ukraine