Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Hyundai Tucson

€20,000
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet hyundai tucson viti 2017 -2018. , motor naft 1,7 ,kamio automat ,sensor para dhe mbrapa , ksenon kamera , sedilet para dhe mbrapa me ngrohese, 125 mij km e sapo ardhur nga gjermania , ferota ,vaj filtra te sapo nderuara .

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Nëntor 2022
Support Ukraine