2016' Hyundai Tucson photo #1
2016' Hyundai Tucson photo #2
2016' Hyundai Tucson photo #3
2016' Hyundai Tucson photo #4
2016' Hyundai Tucson photo #5
2016' Hyundai Tucson photo #6
6 foto

2016' Hyundai Tucson

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,900
Publikuar 16 Maj 2024ID: TmM1Ts

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Hyundai Tucson

🚘Hyundai Tucson ●
🔥108 000 km origjinale 🔥
🚘 Motor 1.7 Nafte eVGT
🚘Shume economike 4.4 4.8 5.2 L/100
🚘Kambio automatike
🚘Viti /2016
🚘Sallon lekur shume i mirmbajtur
🚘Sendiljet me ngrohje
🚘 ECO Driving (Kursen Karburant)
🚘 Auto Start/Stop (fiket ne semafor)
🚘 Drive mode
🚘 Sensor Parkimi
🚘Kamera parkimi
🚘Sediljet mbrapa te paloseshme
🚘Komanda ne Timon
🚘Limitor Shpejtesie
🚘Sensor shiu
🚘Mbyllje qendrore
🚘 Pasqyrat Elektrike + Palosje
🚘Klima me 2 Zona
🚘Xhama te Zi
🚘Disqe alumini
🚘 Xhamat te Zi me certifikat
🚘 Radio/CD/Aux/Bluetooth
🚘Edhe Shume Opsione Tjera..
🚘Me dogan te paguar 💶
🚘Makina eshte ne gjendje perfekte --nga ana motorrike dhe xhenerike, drejt --kontrolli te mekaniku juaj i besuar.
🚘Km origjinale garanci
🚘Libër kolaudimi mjeti
🔥🔥watsap

Support Ukraine