Shto te të preferuarat

2014' Hyundai Tucson

€5,200Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Hyundai Tucson në Tiranë, Shqipëri
  • 2014 Hyundai Tucson në Tiranë, Shqipëri
  • 2014 Hyundai Tucson në Tiranë, Shqipëri
  • 2014 Hyundai Tucson në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 26000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E bardhë metalik
Klasa e emetimit: Euro 4
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Disqe Aliazhi, Boshti aerodinamikës, Shtresë mbrojtëse, Goma me porosi, Drita mjegulle, Vend për bagazhet
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Telefon i Integruar, Porta për MP3, Vëndi Memories, Paneli Rimorkimit , Ndezje në Distancë, Stereo/Kasetë, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

Përdoret mjaft 2014 Hyundai Tucson. Ende në gjendje të përsosur. dhe me mundësi të plotë. nëse jeni të interesuar ju lutem dërgoni mesazhin tuaj

Shiteni Makinën Tuaj