Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Hyundai Tucson

€12,900
2013' Hyundai Tucson photo #1
2013' Hyundai Tucson photo #2
2013' Hyundai Tucson photo #3
2013' Hyundai Tucson photo #4
2013' Hyundai Tucson photo #5
2013' Hyundai Tucson photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Hyundai Tucson 2.0 Naft
🔺Viti - 2013-2014
🔺Kambio - Automatike
🔺Kilometra - 154 000 te verifikueshme
🔺Gjendja si e re 10/10
🔺Pershkrimi
♦️E sapo ardhur ne gjendje perfekte
♦️Extra full options
♦️Tavan xhami panoramik
♦️Start/Stop ndezje fikje me buton
♦️Motor 2.0 Nafte
♦️Active ECO
♦️Kompjuter bordi
♦️Sendile lekure
♦️Sendile me ngrohje
♦️Sensore parkimi
♦️Sensore dritash/shiu
♦️Sensore fshiresesh
♦️Navigator muktifunksional me touch
♦️Bluetooth , mp3 , CD , Aux , Gps , Usb
♦️Komanda ne timon
♦️Dual Clima
♦️Hapje mbyllje me buton tek dyert
♦️Voice speak content
♦️Limitator shpejtesie
♦️Pilot automatik
♦️Fenere me lupa
♦️Pasqyra elektrike me palosje
♦️2 Celesa
♦️Goma dhe disqe te reja
♦️Dogane e paguar gati per targim
♦️Makina eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha sherbimet e bera ne kohe rregullisht dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrrolli nga ana juaj
🔺Cmimi - 12900€

🔺Vendodhja - Durres

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 27 Shtator 2023
Support Ukraine