Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Hyundai Tucson

€9,500
2011' Hyundai Tucson photo #1
2011' Hyundai Tucson photo #2
2011' Hyundai Tucson photo #3
2011' Hyundai Tucson photo #4
2011' Hyundai Tucson photo #5
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 152000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Hyundai Tucson viti 2011 full option, panoramik, automat, 2.0 nafte, navi, 9500 €\r\nShitet fuoristrade Hyundai Tucson viti 2011 full option, panoramik, automat, 2.0 nafte, navi, 5 porta, ngjyrë argjendi, 152.000 km origjinale me liber servisi, kompjuter bordi, klima, kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, 8 airbag, tavan xhami panoramik me hapje, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 17", goma Hankook 90%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy celesa, , me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 9500 Euro.

  • 069Tregoni telefonin
  • albano
  • Tiranë
  • 4 Maj 2023
Support Ukraine