Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Hyundai Tucson

€9,900
2011' Hyundai Tucson photo #1
2011' Hyundai Tucson photo #2
2011' Hyundai Tucson photo #3
2011' Hyundai Tucson photo #4
2011' Hyundai Tucson photo #5
2011' Hyundai Tucson photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Hyundai Tucson LMX20
➡️ Motor 2.0 nafte
➡️ Motor i tipit eVGT (motorri me i mire,me i forte,me i fuqishem dhe me ekonomik i Hyundait)
➡️ Viti - 2011
➡️ Kambio - Automatike
➡️ Kilometra - 189 000 te verifikueshme
➡️ Gjendja si e re
➡️ E sapo ardhur ne gjendje perfekte
➡️ Extra full options
➡️ Tavan xhami panoramik
➡️ Start/Stop ndezje fikje me buton
➡️ Hapja e dyerve me shenje gishti
➡️ Active ECO
➡️ Kompjuter bordi
➡️ Sallon lekure
➡️ Serdilja e shoferit me ngrohje dhe ftohje (ventilator)
➡️ Serdilja e pasagjerit dhe serdiljet mbrapa me ngrohje
➡️ Serdiljet elektrike me rregullim me butona
➡️ Serdilje me fryrje
➡️ Kamera parkimi
➡️ Sensore parkimi
➡️ Sensore dritash/shiu
➡️ Sensore fshiresesh
➡️ Navigator muktifunksional me touch
➡️ Bluetooth , mp3 , CD , Aux ,Video
➡️ Kryen lidhje me celularin
➡️ Komanda ne timon
➡️ Clima zonal
➡️ Hapje mbyllje me buton tek dyert
➡️ Voice speak
➡️ Limitator shpejtësie
➡️ Pilot automatik
➡️ Xhama elektrik
➡️ Pasqyra elektrike me palosje
➡️ Dogane e paguar gati per targim
➡️ Makina eshte ne gjendje te shkëlqyer e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj.
➡️ Mundesojme blerjen e makines me kredi.💰
➡️ Cmim i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Tetor 2023
Support Ukraine