Shto te të preferuarat

2007' Hyundai Tucson

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 45000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007
Karburanti: NAFTE
Ngjyra.....: E ZEZE
Kamjo......: AUTOMAT
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..:103 (140PS)
KM.........: 54.114
RADIO CDI
USB
AUX
KLIMA
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
PILOT AUTOMATIK
SENSORE SHIU
SENDILE LEKURE
SENDILE ME NGROHJE
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
ANTIFURT
CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
8 AIRBAG
ME TARGA, TAKSA DHE SIGURACION KASKO TE PAGUARA.
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
CMIMI 7500 EURO
CEL:0684094999

Shiteni Makinën Tuaj