2012' Hyundai Santa Fe photo #1
2012' Hyundai Santa Fe photo #2
2012' Hyundai Santa Fe photo #3
2012' Hyundai Santa Fe photo #4
2012' Hyundai Santa Fe photo #5
2012' Hyundai Santa Fe photo #6
6 foto

2012' Hyundai Santa Fe

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,500
Publikuar 7 Korrik 2024ID: PgqJQf

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Hyundai Santa Fe

✅Hyundai SANTAFE 2.0 CRDI
✅VITI 2012
✅KARBURANTI NAFTE
✅ KAMBIO AUTOMATIKE
✅KLM-202.720
✅DOGANA E PAGUAR (Gati Per Targa)
✅START STOP (Ndizet Me Gisht)
✅HAPJE MBYLLJE ME PREKJE
✅TIMON ME NGROHJE
✅SENDILE PARA ELEKTRIKE ME NGROHJE FTOHJE
✅SENDILE MBRAPA ME NGROHJE
✅PASQYRA ELEKTRIKE ME MBYLLJE
✅SENSORE PARKIME 360
✅KAMER PARKIMI
✅SENSORE SHIU
✅PILOT AUTOMATIK
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT,E GATSHME PER TU KONTROLLUAR KU TE DESHIRONI
CMIMI 11500💶 I DISKUTUESHEM

Support Ukraine