2012' Hyundai Santa Fe photo #1
2012' Hyundai Santa Fe photo #2
2012' Hyundai Santa Fe photo #3
2012' Hyundai Santa Fe photo #4
2012' Hyundai Santa Fe photo #5
2012' Hyundai Santa Fe photo #6
6 foto

2012' Hyundai Santa Fe

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,800
Publikuar 5 Maj 2024ID: FjX72x

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Hyundai Santa Fe

Shitet Hyundai Santa Fe Automat
Vit prodhimi 2012
Motorr 2.0 Nafte (4x4 Aktive me 4 gomat)
Full Panorama
Kilometrat 176 mije Origjinale(Disponojme Liber sherbimesh)
-5+2 Sendile
Start&Stop (Makina hapet dhe ndizet me çels ne xhep)
Sendile Lekure + Elektrike
Sendile me ngrohje
Sendile e shoferit me ftohje
Sendile mbrapa me ngrohje
Komanda ne timon
Timon me Ngrohje
Ekran i madh me touch screen
Eco system(makina fiket ne trafik)
Fenere&Stopa Full Led
Sensor Parkimi+Kamera Parkimi
Makina esht ne super gjendje dhe shum e paster me dogane te paguar
Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine