Shto te të preferuarat

2006' Hyundai Santa FE

€8,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Hyundai Santa FE në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

AUTO 999 HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE VITI 2006
Karburanti: NAFTE
Ngjyra.....: E ZEZE
Kamjo......: AUTOMAT
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110 (150 PS)
KM.........: 114134
RADIO CDI
USB
AUX
KLIMA
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
PILOT AUTOMATIK
SENSORE SHIU
SENDILET COPE
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
SENDILE 7
ANTIFURT
CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
8 AIRBAG
ME TARGA, TAKSA DHE SIGURACION KASKO TE PAGUARA.
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
CMIMI 8500 EURO
CEL:0684094999

Shiteni Makinën Tuaj