2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
2011' Ford Kuga photo #4
2011' Ford Kuga photo #5
2011' Ford Kuga photo #6
6 foto

2011' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,700
Publikuar 2 Maj 2024ID: ApZnFT
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Kuga

CMIM OKAZION
Shitet Ford KUGA motorr 2.0 TDCI TITANIUM 4x4 .Viti prodhimit fundi i 2011,Kamjo Automatike , sensor parkimi , kliam, serdilje elektrike me ngrohje, navi te madh , komando ne timon, etj . Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e sapo bera e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj,kilometrat jane orgjinale makina eshte bler me 0 km e perdorur nga nje pronar, letrat te gjitha te paguara. Cmim 7700€ i Diskutueshem

Support Ukraine