2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
2011' Ford Kuga photo #4
2011' Ford Kuga photo #5
2011' Ford Kuga photo #6
6 photos

2011' Ford Kuga

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,700
Published 2 May 2024ID: ApZnFT

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2011' Ford Kuga

CMIM OKAZION
Shitet Ford KUGA motorr 2.0 TDCI TITANIUM 4x4 .Viti prodhimit fundi i 2011,Kamjo Automatike , sensor parkimi , kliam, serdilje elektrike me ngrohje, navi te madh , komando ne timon, etj . Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e sapo bera e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj,kilometrat jane orgjinale makina eshte bler me 0 km e perdorur nga nje pronar, letrat te gjitha te paguara. Cmim 7700€ i Diskutueshem

Support Ukraine