Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Kuga

€8,000
2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
2011' Ford Kuga photo #4
2011' Ford Kuga photo #5
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Ford Kuga
Viti i prodhimit 5/2011
Letra te paguara deri ne qershor 2024, kolaudim 2025
Motorri 2.0 nafte me 163 kuaj fuqi
Kambio automatike e thjeshte me 6 marsha
Navigator
Cd Aux
Sendile me ngrohje
Sendile lekure ne gjendje perfekte
Sensor parkimi
Cruise control, limitator shpejtesie
Disqe alumini 18 me goma ne gjendje shume te mire
Sistem 4x4 inteligjent qe aktivizohet kur duhet
Ekonomike si makine
Xhama te zinj origjinal fabrike
Sensore dritasg dhe shiu
Cmimi i padiskutueshem, mos telefononi per cmim tjeter.
Mund te nderrohet me makine te vogel

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Nëntor 2023
Support Ukraine