Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Kuga

€8,000
2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
2011' Ford Kuga photo #4
2011' Ford Kuga photo #5
5 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Ford Kuga
Viti i prodhimit 5/2011
Letra te paguara deri ne qershor 2024, kolaudim 2025
Motorri 2.0 nafte me 163 kuaj fuqi
Kambio automatike e thjeshte me 6 marsha
Navigator
Cd Aux
Sendile me ngrohje
Sendile lekure ne gjendje perfekte
Sensor parkimi
Cruise control, limitator shpejtesie
Disqe alumini 18 me goma ne gjendje shume te mire
Sistem 4x4 inteligjent qe aktivizohet kur duhet
Ekonomike si makine
Xhama te zinj origjinal fabrike
Sensore dritasg dhe shiu
Cmimi i padiskutueshem, mos telefononi per cmim tjeter.
Mund te nderrohet me makine te vogel

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 12 November 2023
Support Ukraine