Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Ford Kuga

€8,500
2008' Ford Kuga photo #1
2008' Ford Kuga photo #2
2008' Ford Kuga photo #3
2008' Ford Kuga photo #4
2008' Ford Kuga photo #5
5 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shiteti ford kuga gjendje perfekte motorike dhe gjenerike. E sapoardhur nga Austria dhe e sapotarguar per her te pare ne Shqiperi. Me te gjitha sherbimet e bera ne Austri. E pa gervishtur jashta dhe brenda. Kilometrat me liber sherbimi qe nga kilometri 0. Makine familjare, 2.0 naft me 100kw super ekonomike. Ndezje me buton, xhama te zinj origjinal, disqe origjinale. 4x4 ne super gjendje, pasqyra me palosje, xhami par dhe i pasem me rezistence etj.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Maj 2023
Support Ukraine