Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Ford Kuga

€8,500
2008' Ford Kuga photo #1
2008' Ford Kuga photo #2
2008' Ford Kuga photo #3
2008' Ford Kuga photo #4
2008' Ford Kuga photo #5
5 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shiteti ford kuga gjendje perfekte motorike dhe gjenerike. E sapoardhur nga Austria dhe e sapotarguar per her te pare ne Shqiperi. Me te gjitha sherbimet e bera ne Austri. E pa gervishtur jashta dhe brenda. Kilometrat me liber sherbimi qe nga kilometri 0. Makine familjare, 2.0 naft me 100kw super ekonomike. Ndezje me buton, xhama te zinj origjinal, disqe origjinale. 4x4 ne super gjendje, pasqyra me palosje, xhami par dhe i pasem me rezistence etj.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 May 2023
Support Ukraine