Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Ford Galaxy

€3,900
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka- Ford Galaxy
Viti- 2002
Motorri- 2.3
Karburanti- Benzine/Gaz (Shenuar ne leje)
Kambio- Manuale
Kilometra- 240000
Ngjyra- Gri
4 Disqe Alumini rezerve
Sensor Para/Mbrapa
Audio Bluetooth AUX Usb
Xhama/Pasqyra me buton
Ndricim brenda Led
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire krahasuar me makinat e llojit dhe vitit te saj, pa asnje problem motorrik e gjenerik.
Cmimi- 4000 euro i diskutueshem

Support Ukraine