Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Ford Galaxy

€3,900
6 photos
Body: Pickup
Age: 21 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Marka- Ford Galaxy
Viti- 2002
Motorri- 2.3
Karburanti- Benzine/Gaz (Shenuar ne leje)
Kambio- Manuale
Kilometra- 240000
Ngjyra- Gri
4 Disqe Alumini rezerve
Sensor Para/Mbrapa
Audio Bluetooth AUX Usb
Xhama/Pasqyra me buton
Ndricim brenda Led
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire krahasuar me makinat e llojit dhe vitit te saj, pa asnje problem motorrik e gjenerik.
Cmimi- 4000 euro i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 February 2023
Support Ukraine