2007' Ford Fusion photo #1
2007' Ford Fusion photo #2
2007' Ford Fusion photo #3
2007' Ford Fusion photo #4
2007' Ford Fusion photo #5
2007' Ford Fusion photo #6
6 foto

2007' Ford Fusion

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,000
Publikuar 4 Qershor 2024ID: GoYFSt

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Ford Fusion

SHITET: Ford fusion plus 1.4 nafte viti 2007 e sapo ardhur me dogan te paguar. 200 mij kilometra origjinale te certifikuara, kambio manual. Ne gjendje perfekte motorrike. Xhenerike. Estetike. 10/10. Shum e paster dhe e mbajtur. Xhama te zi origjinal. Komanda ne timon. Aux. tapiceri shum e paster. Kondicioner funksional. Disqe alumi 16. Goma te reja. Dy celsa etj. E gacme per cdo lloj prove. Cmimi. 3.000€ i diskutushem 0695281017 per makina te ndryshme. Autostrada kavaje - rrogozhine km4. insagram auto_jurgen flm

Support Ukraine