2007' Ford Fusion photo #1
2007' Ford Fusion photo #2
2007' Ford Fusion photo #3
2007' Ford Fusion photo #4
2007' Ford Fusion photo #5
2007' Ford Fusion photo #6
6 photos

2007' Ford Fusion

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,000
Published 4 June 2024ID: GoYFSt

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Ford Fusion

SHITET: Ford fusion plus 1.4 nafte viti 2007 e sapo ardhur me dogan te paguar. 200 mij kilometra origjinale te certifikuara, kambio manual. Ne gjendje perfekte motorrike. Xhenerike. Estetike. 10/10. Shum e paster dhe e mbajtur. Xhama te zi origjinal. Komanda ne timon. Aux. tapiceri shum e paster. Kondicioner funksional. Disqe alumi 16. Goma te reja. Dy celsa etj. E gacme per cdo lloj prove. Cmimi. 3.000€ i diskutushem 0695281017 per makina te ndryshme. Autostrada kavaje - rrogozhine km4. insagram auto_jurgen flm

Support Ukraine