2006' Ford Fusion photo #1
2006' Ford Fusion photo #2
2006' Ford Fusion photo #3
2006' Ford Fusion photo #4
2006' Ford Fusion photo #5
2006' Ford Fusion photo #6
6 foto

2006' Ford Fusion

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,300
Publikuar 18 Tetor 2023ID: m9C7Is
I skaduar
8 muaj, 3 javë më parë

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2006' Ford Fusion

Shitet Ford Fusion Plus Viti 2006 i sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar dhe i sapo targuae me letrat per 1 vit dhe kolaudimi per 2 vjet.Kamio automatike me vaj jo robotike difektoze,motorri 1.6benzine i pershtatshem 100% per impiant gazi,151.000km origjinale,kondicioner,radio cdplayer,sedilije me ngrohje,sensor parkimi origjinal mbrapa,kompjuter bordi,xhama te zi origjinal hapje mbyllje qendrore me pult,gomat 100% etj.Sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne kohe ne gjendje shum te mire ne cdo aspekt.Mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje.
Cmimi:4300€

Support Ukraine