Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Ford Fusion

€4,300
2006' Ford Fusion photo #1
2006' Ford Fusion photo #2
2006' Ford Fusion photo #3
2006' Ford Fusion photo #4
2006' Ford Fusion photo #5
2006' Ford Fusion photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Ford Fusion Plus Viti 2006 i sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar dhe i sapo targuae me letrat per 1 vit dhe kolaudimi per 2 vjet.Kamio automatike me vaj jo robotike difektoze,motorri 1.6benzine i pershtatshem 100% per impiant gazi,151.000km origjinale,kondicioner,radio cdplayer,sedilije me ngrohje,sensor parkimi origjinal mbrapa,kompjuter bordi,xhama te zi origjinal hapje mbyllje qendrore me pult,gomat 100% etj.Sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne kohe ne gjendje shum te mire ne cdo aspekt.Mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje.
Cmimi:4300€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 18 October 2023
Support Ukraine