Shto te të preferuarat

2014' Ford Focus

€7,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Ford Focus në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 55000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Ford Focus model SE,i ardhur nga Amerika me 65000 km viti 2014 ne gjendje te shkelqyer (SI E RE).Kambio Automatike me dy pozicione D dhe L,gjithashtu dhe me buton tek marshi extra per ngjitje ose zbritje ne teren te reshqitshem ,CD radio ,Navigator ,kondicioner, xhama elektrik, pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje,shume i pershtatshem edhe per impiant gazi.Per me shume info kontaktoni ose dergoni mesazh ne whatsapp/viber ne numrin 0682067058.

Shiteni Makinën Tuaj