2012' Ford Focus photo #1
2012' Ford Focus photo #2
2012' Ford Focus photo #3
2012' Ford Focus photo #4
2012' Ford Focus photo #5
2012' Ford Focus photo #6
6 foto

2012' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 12 Qershor 2024ID: zfoKo2

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Ford Focus

Ford focus 1.0 benzin motor super ekonomike
Taksa siguracion dhe kolaudim te paguara
Adresa Tiranë Yzberisht
Cmim 5000 euro diskutushem
What’s app

Support Ukraine