2012' Ford Focus photo #1
2012' Ford Focus photo #2
2012' Ford Focus photo #3
2012' Ford Focus photo #4
2012' Ford Focus photo #5
2012' Ford Focus photo #6
6 foto

2012' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,000
Publikuar 1 Maj 2024ID: 7H3Fjs

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Ford Focus

Shitet Ford Focus
Viti 2012
Motori 1.6 nafte
Kambio manuale
Km 180000
Me dogane te paguar dhe sherbime te bera
Cmimi 6000€

Support Ukraine