Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford Focus

€3,400
2010' Ford Focus photo #1
2010' Ford Focus photo #2
2010' Ford Focus photo #3
2010' Ford Focus photo #4
2010' Ford Focus photo #5
2010' Ford Focus photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Ford focus 1.6 naft viti 2010 .makina disponon klima xhama dhe pasqyra elektrike kasetofon me cd komanda ne timon celes me pult sistem alarmi.te gjitha sherbimet e bera gomina amurtizator tambure ferrota gomat e reja me dogan te paguar

Support Ukraine