Shto te të preferuarat

2009' Ford Focus

€3,950
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Ford Focus në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 benzine ( i pershtatshem per impiant gazi)kambio manuale, viti prodhimit 2009, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb, komanda ne timon, xhama+pasqyra eklektrike, pilot automat,xhama te zinje origjinale, disqe 17 goma te reja,liber sherbimi fordi 183000 km origjinale

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Gusht 2020